BIZIMKILER FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AH YÜREĞİM!

AH YÜREĞİM! Empty AH YÜREĞİM!

Mesaj  Admin C.tesi Mayıs 10, 2008 2:25 am

Ahh yüreğim....

Yorgun musun??

Nicedir seni hırpalamam örselemem.... nice sürdü seni yormam yüreğim....

Şimdi dinginsin, kendi köşende sanki bitmesi gereken bi zaman varmışda onu bekliyor gibisin yüreğim.... sır saklar gibi susuyorsun “oh diyorsun sonunda huzur” belki de kandırıyorsun kendini, çevrendekileri kim bilir....

Resimler yapıyorum günlerdir.... ha birde artık doktorluyum, sorularımı çözmekten ziyade onları ve nedenlerini unutayım diye bana bi avuç ilaç verdi.... tranko iç sıkıntı anında dedi içmiyorum... sıkıntı anında ilaça sarılmıyorum sıkıntı anında fırçaya sarılıyorum.... resim yapıyorum.... farkında olmadan kendimi kaptırıyorum renklere ve şekiller sonra gelip buraya oturuyorum işte böyle.....

Neden bu kadar dinginsin be yüreğim?? Neden sızlanmazsın, neden ağlamazsın??? Neden figan gereksiz gelir sana? Büyük bir olgunlukla susuyorsun.... rüyadaydım uyandım diyorsun değil mi?? Saatine göre içtiğin ilaçlara sarılıyorsun..... kızmıyorsun, küsmüyorsun, bağırmıyorsun sadece susuyorsun..... içinde ki sakinliğemi sığındın yüreğim???

Haklısın nicedir seni çok hırpaladım..... vakit senin dinlenme vaktindir....uyandığın rüyayı unutma vaktidir.....

Sıkıntı anında tranko iç demiş doktorum sıkıntı anında resim yapıyorum.....

Ne de dingin şimdi gündüzler, geceler, dakikalar.... içimde ince bir sızıyla geziyorum ama olsun.... sıkı sıkı örttüm onun üstünü kolay kolay çıkmıyor su yüzüne....

Bazen uykularımda sayıklıyormuşum amaaan varsın o kadar olsun : )

Sakinim...... özlediğim kadar sakinim işte......

Anlaşılmayı beklemek bile yok artık

Yok artık canımı acıtan hiç bişey yok !!!!

Kanayan izleri var sadece..... gözyaşlarımı dudağıma değdirmeden durdurabiliyorum işte....

Esaslıca yaşamasını istediğim bir insanın katiliyim işte ben

Depremler koptu şimdiye dek yüreğimde..... bana şimdi onarılması gereken yıkıntılar kaldı.....

Yine hayat koca bir “oh bee “ deyip derin bi nefes alıyorum......

çağrem sen oluyorsun yine hayat.....

Admin
Admin
Admin

https://bizimkiler.ace.st